Tajemstvím nejlepší zmrzliny je láska, prozrazuje Václav Mocek

Zmrzlina je jednou z nejlepších sladkostí, které vůbec můžeme na světě najít. Na oblíbenosti získává se zlepšujícím se počasím a zvyšující se teplotou na venkovních teploměrech. Ačkoliv ve světě vede zmrzlina kopečková, v České republice milujeme díky naší historii zmrzlinu točenou. A výjimkou není ani ta z modrých stánků Ledové říše.

Láska ke zmrzlině. To bylo hlavním impulsem k otevření prvního zmrzlinového stánku Ledové říše. Nyní už jich má tato společnost sedm vlastních a čtyři franšízové. „Při tvorbě naší zmrzliny dáváme do procesu hodně lásky. A věřím, že to je pak v konečném důsledku znát. Milujeme ji my i naši zaměstnanci. I od toho vzniklo naše logo Milujeme zmrzlinu,“ popisuje majitel společnosti Václav Mocek.

V letošním roce firma nabízí celkem 47 druhů zmrzliny. „Osmadvacet jich je na mléčném základu a devatenáct na základu vodovém. Novinkou pro letošní sezónu je nugát, černá višeň a černá sušenka, která má obrovský úspěch,“ prozradil Mocek. Nejoblíbenější příchutí je podle něj ale zcela určitě vanilka. Hned za ní čokoláda a ovocné směsi jako jahoda nebo malina. „Od minulého roku nabízíme také příchuť švestky, kterou si zamiloval každý, kdo ji ochutnal,“ láká.

K výrobě zmrzlin v Ledové říši používají výhradně přírodní suroviny a barviva. Jejich filosofií totiž není zmrzlina plná cukru a chemie. Novinkou, která jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, je fresh zmrzlina. „Největší kouzlo je v tom, že do jahodové zmrzliny můžeme přidat třeba kousky jahod, do lískooříškové zase kousky ořechů. Ta chuť je pak zase o něco lepší,“ doplňuje Václav Mocek.

Díky dlouholeté zkušenosti začala společnost před dvěma roky působit i jako velkoobchodní dodavatel směsí k výrobě točené zmrzliny a ledové tříště v jižních Čechách. „Našim zákazníkům denně dodáváme směsi na točenou a fresh zmrzlinu, ledové tříště, kornoutky, kelímky a kompletní sortiment ke zmrzlině. Dále máme i mražené ovoce pro výrobu smoothie a suroviny pro výrobu ledové kávy. Nabízíme také i zmrzlinové stroje, s jejichž výběrem zákazníkům vždy rádi pomůžeme. Kromě toho si sami zajišťujeme i servis,“ popisuje sortiment a služby společnosti Václav Mocek a dodává: „Pokud máte vlastní stánek se zmrzlinou nebo o něm uvažujete, ozvěte se nám. Rádi se zastavíme a necháme vám zdarma vzorky k vyzkoušení,“ nabízí.

Dodávané směsi jsou vyráběny v České republice z místních i zahraničních surovin. Podle Václava Mocka je neustále prostor ke zlepšování, a tak se spolu s kolegy pravidelně účastní výstav, kde společně ochutnávají zmrzliny a vybírají ty nejlepší suroviny pro výrobu.

Zmrzlinu z modrých stánků Ledové říše si můžete vychutnat v jejich provozovnách jak v Českých Budějovicích, tak v Kaplici, Velešíně, Borovanech, Prachaticích, Větřní, Českém Krumlově, Třeboni, Klatovech nebo v Domažlicích. Potom ale i na dalších místech, kam Ledová říše dodává velkoobchodně. A jak takové místo poznáte? Jednoduše, mají tam tu nejlepší zmrzlinu.

Napsala Ell Plate | PR text
Zdroj: https://www.budejckadrbna.cz/zivot-a-styl/gastronomie/19288-tajemstvim-nejlepsi-zmrzliny-je-laska-prozrazuje-vaclav-mocek.html?utm_source=copy

Kontaktní formulář

Napište nám

15 + 11 =

Ledová říše VO s.r.o., IČ: 06801668, Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 27231.

Kontakt

Ledová říše s.r.o.

E-mail

info@ledovarise.cz

Adresa

Chvalšinská 236, Latrán
381 01 Český Krumlov

Tel:

+420607210360