VELKOOBCHOD

Ta nejlepší zmrzlina v jižních Čechách!

Společnost Ledová říše s.r.o. vznikla z naší lásky ke zmrzlině v roce 2009. Kvalita je pro nás důležitá, proto je naším cílem vyrábět poctivou zmrzlinu z kvalitních surovin, bez umělých barviv a dochucovadel. Používáme moderní technologie, které nám pomáhají naše zmrzliny opravdu vymazlit.

Naší práci milujeme, protože našimi výrobky dokážeme vykouzlit úsměv každé generaci. Každý rok se snažíme přidávat nové příchutě, do kterých se snažíme vložit i kus našeho srdíčka.

Máme tým plný skvělých zmrzlinářek, které výrobu naší vymazlené zmrzky milují a do práce vkládají i své srdce. Proto nás potěší, když zavítáte na naše stánky, abyste se sami přesvědčili. Na všech našich stánkách se můžete osvěžit naší vymazlenou točenou zmrzlinou, ledovou tříští, smoothiem nebo ledovou kávou a milým úsměvem jako bonus!

NEPRODÁVÁME JEN ZMRZLINU!

Točenou zmrzlinu i ledovou tříšť připravujeme z nejlepších možných surovin převážně od české společnosti Almeco s.r.o., kterou i v jížních Čechách velkoobchodně zastupujeme převážně v oblasti točené zmrzliny.

Společnost LEDOVÁ ŘÍŠE vznikla v roce 2009 otevřením prvního stánku v Kaplici u náměstí. V následujícím roce jsme otevřeli druhý stánek v Kaplici u supermarketu Penny. V roce 2012 přišla první expanze do Českého Krumlova k obchodnímu domu Kaufland.

V roce 2013 jsme dále otevřeli stánky ve Velešíně na autobusovém nádraží, v Borovanech na náměstí a v Českých Budějovicích u obchodního domu Kaufland. V roce 2015 v Prachaticích u obchodního domu Kaufland a v červenci 2017 jsme otevřeli stánek ve Větřní.

Od roku 2018 do roku 2020 jsme provozovali zmrzlinový stánek u zámku na Červené Lhotě, kde byla stálá nabídka naší speciální černé zmrzliny. Od roku 2021 jsme stánek přesunuli k hradu Landštejn. Zde si můžete vychutnat černou zmrzlinu Viléma z Landštejna.

V roce 2021 jsme také otevřeli nový stánek v Českém Krumlově na Plešivci u Jednoty ve „Skleníku“. 

Nejlepší dodavatel zmrzliny pro Váš stánek!

Od roku 2016 začala naše společnost fungovat i jako dodavatel směsí k výrobě točené zmrzliny a ledové tříště.

Naše společnost je partnerem a distributorem výrobků české společnosti Almeco s.r.o. v jižních Čechách, která je na našem trhu již přes 20 let a má přes 3000 spokojených zákazníků.

Dále jsme partnerem společnosti CESK a.s., která je distributorem zmrzlinových strojů Frigomat a výrobníků ledové tříště SPM, které patří na trhu k nejlepším.

 

Díky vlastnímu provozování devíti stánků s točenou zmrzlinou od roku 2009 si Vám můžeme dovolit nabídnout i poradenství a předat naše zkušenosti ohledně problematiky přípravy zmrzliny, výrobních strojů a servisu těchto strojů.

Od roku 2019 se specializuje i na servis zmrzlinových strojů, potravinářských strojů a dalších chladících a klimatizační techniky.

Jak se stát naším partnerem

Máte prodejnu s točenou zmrzlinou nebo ledovou tříští? Ochutnali jste naší vymazlenou zmrzlinu a chtěli byste ji také prodávat? Stačí se nám ozvat, abychom si domluvili schůzku, na kterou Vám zdarma přivezeme vzorky dle Vašeho výběru. Uvidíte, že budete spokojeni stejně jako naši zákazníci. U nás ve firmě nejsme pouze prodejci, ale nabídneme Vám zdarma i poradenství a servis, který vychází z naší mnohaleté praxe na několika vlastních stáncích. Kontaktní osobou pro velkoobchod je Václav Mocek.

Více informací o námi nabízených produktech a hlavní sortiment naleznete na stránkách tocenazmrzlina.cz

Kontaktní formulář

Napište nám

9 + 1 =

Ledová říše VO s.r.o., IČ: 06801668, Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 27231.

Kontakt

Ledová říše s.r.o.

E-mail

info@ledovarise.cz

Adresa

Chvalšinská 236, Latrán
381 01 Český Krumlov

Tel:

+420607210360